BABYLON CUBE

BABYLON3


BABYLON= HOMEKIT + zWAVE + BLUTOOTH + WIFI


Nie wiesz co wybrać? Może ZigBee, może zWave, może prostego Homekita? A z tyłu jeszcze czai się Amazon Alexa i Google Home?

Wybierz mądrze – wybierz uniwersalnie, wybierz BABYLON CUBE, który wszystkie standardy “przetłumaczy” na zrozumiały dla wybranego przez Ciebie systemu sterowania domem.

 

Naszym zdaniem inteligentny dom nie powinien zajmować 10 gniazdek sieciowych. Staje się to kłopotliwe, każda kolejna bramka to kolejna aplikacja, kolejny system dodawania nowych elementów domu i ich konfiguracji. Kolejne powiadomienia od kolejnej aplikacji. Kolejne zajęte miejsce w domu, pamięć w telefonie, dodatkowe obciążenie energetyczne i dodatkowe obciążenie sieci wifi/lan! Dzięki BABYLON CUBE nie potrzebujesz 5 bramek 5 różnych producentów i 5 aplikacji do sterowania każdą bramką, możesz ulokować wszystkie elementy inteligentnego domu w JENDEJ natywnej aplikacji do sterowania.

 


 

Wkrótce więcej szczegółów – prototyp już działa 😉 Chętnych do przyłączenia się do projektu zapraszamy do kontaktu!

2 thoughts on “BABYLON CUBE

    1. Aktualnie jesteśmy na etapie “montowania” elektroniki – nie z gotowych komponentów, których cena jest wywindowana z bliżej nieokreślonych przyczyn, poza tym chcemy od razu wpiąć wersję zwave i zigbee w taki sposób, żeby całość mieściła się w 500-600 pln dla użytkownika końcowego i spinała różne standardy. W zasadzie najwięcej walczenia jest z zwave – głównie ze względu na konieczność przeprojektowania płytki i “wytanienia” modułu bez uszczerbku na jakości (możliwe, ale czasochłonne).

      Pozdrawiam
      Paweł

Comments are closed.